Září 2013

Just SMILE:)

27. září 2013 v 21:13 | Nikol |  Zamyšlení
-Všechno má vždycky nějaký důvod a význám, ať už je to něco neskutečně krásného nebo neskutečně špatného. Občas jsou tady dny, kdy nás nic nebaví a kdy si sáhneme na dno, ale to z nás dělá silnějšího člověla. I takové dny jsou potřeba. V tyto momenty si všechno uvědomujeme více a nad vším přemýšlíme pořádně, např. si uvědomíme, že jsme ztratili něco, co pro nás mělo neskutečný význam, ale ten vyznám jsme neznali a nevážili si ho tolik, jak jsme v tu chvili měli.
-Já osobně jsem člověk hodně emociální a citlivý, ale zase pokud mám trable apod. snažím se to před lidmi, které mám ráda skrýt, jelikož nechci, aby trpěli za mě. Jsou ale případy, kdy to poznají přes všechnu mou snahu to zakrýt.
-Býváme šťastni, ale pak jediná minuta, jediný okamžik, jediné slovo a můžeme být na dně, i když bysme to vůbec nečekali. I to se děje.
-Proto bysme si měli více vážit věcí a lidí, které máme rádi a mít rádi i maličkosti a nikdy nezůstávat na dně, ale snažit se vyšplhat co nejdál, klidně po kouskách, ale šplhat výš, ne níž.
-I přesto, že když jsme šťastni, přichází něco špatného, ale musíme to brát tak, že pokud to nemá dobrý konec, ještě to není KONEC.

Trénink!

25. září 2013 v 20:49 | Nikol |  Diary
Ahojteee
-Myslela jsem, že dneska napíšu vážně nějaký velký článek, ale když jsem přišla z tréninku až k večeru, tak jsem se ještě učila a teď jsem akorát koukla na pár videí a jsem celkem unavená, takže se omlouvám, ale větší článek bude až v pátek.
-Jinak dnešní trénink byl boží, dneska jsme jeli hip-hop! Tanec mě prostě baví, je to luxusní a ty tréninky mi tak chyběli. Jsem ráda, že už zase začináji a asi znovu budu cvičit každý den opět, protože mi to nějak chybí. :D
Tumblr

Nikol

Projekt - 8

18. září 2013 v 19:03 | Nikol |  Projekt 10
Čím jsem chtěla být jako malá?
-Určitě jsem vždycky chtěla být PRINCEZNA, procházet se v nádherných šatek s korunkou na hlavě a čekat na svého vysněného prince, se kterým bych měla krásné děti a žili jsme na zámku, ale pak zazvonil zvonec a pohádky byl konec. Zjistila jsem totiž, že princezna asi nebudu, jelikož nejsem ze žádného vznešeného rodu, a taky kvůli tomu, že princezny už nejsou. Což mě velice sklamalo.
-Taky jsem jednu dobu chtěla být DETEKTIVKA, řešit různé zahády a hrát si na tajné agenty mě totiž moc bavilo, no jenže to asi taky nebylo zrovna ono.
-V jednu chvíli jsem zase chtěla být SPISOVATELKA, psala jsem různé příběhy a snažila se dělat knížky a ták. Byla to celkem zábava. Když mi bylo tak 8-10, tak jsem psala příběhy na počítač a když jsem si je po pár letech přečetla, musela jsem se sama sobě smát. Ale byli to aspoň nějaké pokusy o něco.
-A nakonec vám musím říct, proč chce moje kamarádka už od malička být doktorka, aby mohla dětem dávat razítka. :D :D
+prosím dejte mi TADY lajk a budu ráda, i když to budete sdílet, děkuji:)

HELP ME, please!

16. září 2013 v 15:09 | Nikol |  Ostatní

HLASUUUJ, prosím!

-Ahojte, ráda bych vás o něco požádala, je to otázka pár sekund možná minut. Přihlásila jsem se do jedné soutěže, moje fotka pak byla dána na facebook a první 3 fotky z největším počtem lajků dostanou cenu. Proto vás strašně žádám o lajk, jelikož moje fotka tam byla dána až včera večer(já to sice zjistila až dneska) a kvůli tomu nemám zatím moc lajků a některé fotky už tam mají značné náskoky. Takže moc prosím o váš lajk a budu ráda i za to, když mou fotku budete sdílet, moc mi tím pomůžete. Budu neskutečně ráda za každý lajk!
Tady můžete hlasovat: FACEBOOK - MOJE FOTKA


Nikol

jednoslovný TAG

15. září 2013 v 14:45 | Nikol |  TAG
Ahoj, dneska jsem se rozhodla udělat jednoslovný TAG, snad se vám bude líbit.

01, tvoje vlasy - objemné
02, oblíbená věc - notebook
03, sen z minulé noci - sportovní
04, oblíbené pití - voda
05, vysněné auto - BMW x6 (chápete, že jednoslovně to nešlo, jedině, že bych to udělala bez mezery) :D
06, místnost, ve které se nacházíš - pokoj (jak nečekané) :D
07, co bys chtěla být za 10 let? - šťastná
08, s kým jsi strávila včeréjší noc - deka (:D)
09, co nejsi - zvíře (teda doufám) :D
10, poslední, co jsi dělala - blogovala
11, poslední, co jsi jedla - meloun
12, tvoje nálada - fajn
13, tvoje léto - super
14, dovolená - moře
15, pohled na lásku v tuto chvíli (podle vztahu apod.) - komplikované
16, můj život - zajímavý
17, moje tělo - nespokojenost
18, kdy ses naposledy smála - dneska
19, jiná země, ve které bys klidně pár let nebo napořád zůstala - Norsko
20, co máš teď na sobě - oblečení (:D)
ZAZVONIL ZVONEC A TAGU JE KONEC!


RUN

11. září 2013 v 17:08 | Nikol |  life style by NIKOL
-Omlouvám se, že jsem se vám teď v poslední době nevěnovala, ale tím, jak začala škola, tak se mi toho strašně moc nahromadilo. Pořád je to samá písemka, úkol, písemka, no vždyť to znáte, takže se moc omlouvám, pokusím se zase najet na můj systém a mega moc se vám věnovat, ale teď už k článku.

-Dvě moje kamarádky už běhají nějakou tu dobu a jednou se mě ptali, jestli bych s nima nechtěla někdy zajít běhat. No a celkem dost mě to začalo bavit a doufám, že mě to ještě dlouho bavit bude. Běháme většinou takových 9km, nic měné, občas jdeme rychlou chůzi. Vždycky se tak nějak odreaguju a mám ze sebe lepší pocit. Včera jsme byli běhat dokonce 4 holky. Vždycky se předem rozcvičíme, zahřejeme a na konci se taky nezapomeneme ještě protáhnout. Po pravdě, doktorka mi říkala, že nesmím moc běhat a přesilovat se kvůli astma(taky mám do TV papír), ale příjde mi, že se mi astma spíše zlepšuje, než-li zhoršuje. Když se mi začne hůře dýchat, tak jdeme rychlejší chůzi. Takže určitě všem BĚH jenom doporučuji! BĚHEJ, BĚHEJ A MĚJ ZE SEBE LEPŠÍ POCIT! :)


Inspirace rozvrhu

4. září 2013 v 20:28 | Nikol |  Ostatní

-U mojí jedné oblíbené norské blogerky se objevil tutorial na to, jak si udělala svůj rozvrh a já si v podstatě udělala stejný (s pár jinými detaily), protože se mi strašně líbil. Můj rozvrh ↓BACK TO SCHOOL/ Inspirace outfitů

2. září 2013 v 19:56 | Nikol
-Ahojte-
A je to tady. ŠKOLA VOLÁ! Bohužel končí ty nádherné prázdniny, které jsem si strašně užila, ale užívat si jde i mimo prázdniny, ale taky mi úpřímně bude chybět to teplo a klid, že se nemusím chystat do školy. Osobně mám nejraději LÉTO a ZIMU, podzim zrovna není období, které by mi sedělo, ačkoliv má to pozitivum, v listopadu mám SVÁTEK! :D No nic, moc kecám, takže se raději vrhnu na to, kvůli čemu tenhle článek vzniknul. Vice v celém článku...
Untitled