Srpen 2013

Info + Moje abeceda ~H~

31. srpna 2013 v 15:31 | Nikol |  Moje abeceda
INFO OHLEDNĚ VLASŮ ↓
-Omlouvám se, že jsem tady fotku nedala hned druhý den, ale po příjezdu k domu jsem myslela, že nedojdu nahoru. Měla jsem šílené migrény a motala se mi hlava apod. Takže jsem strávila dva dny v posteli, první den byl neskutečný, nevěděla jsem, co dělat, protože to byli týjo šílené bolesti a taky jsem zvracela, ale tak nemusíme jít až do podrobna. :D Druhý den byl lepší, ale hlava mě pořád bolela. Dneska se ještě fotit nebudu, vypadám tak trošku divně (jako zombie :D), ale zítra vám už sem ty fotky hodím.
-Moje abeceda je pak v celém článku:)

DIARY

28. srpna 2013 v 19:05 | Nikol |  Diary
-Ahojte, neuvěříte, co se mi dneska podařilo. UKLIDILA JSEM SI SKŘÍŇ! Jupíí! Ani bych nevěřila, kolika věcí jsem se zbavila, ale vážně to bylo potřeba, jelikož skříň volala: CLEARNING ME! A zároveň se chystám pomalu, ale jistě měnit věci, styl a oblečení v mém šatníku. Změna stylu a oblečení potřebuje čas, ale já věřím, že tahle změna bude jen k tomu dobrému. Takže huráá do akce zvané: ZMĚNA ŠATNÍKU A MÉHO STYLU(OBLEČENÍ)!
-Mimo jiné ve zbytku dne převládal: ležing, filming, bloging a čuming.
-Taky mám pro vás pár fotek z dneška, ale jen pár, sama jsem na fotce být nemohla, protože by to byl spíše hororový článek dneska, takže pardón, že se na fotce neobjevím a mimo jiné, zítra jdu ke kadeřnici, tak vám pak sem hodím fotku před a po.

Nevrátím...

27. srpna 2013 v 19:30 | Nikol |  Zamyšlení
Jeden z článků, které jsou tak trochu na zamyšlení...
Sedím a přemýšlím nad tím, proč čas plyne tak sakra rychle, a proč děláme tolik chyb a uvědomíme si je pozdě? Proč nemůžeme vrátit čas, proč nemůžeme vrátit ty chyby v našem životě? PROČ? ...protože o tom je život, děláme chyby, které si uvědomíme pozdě, ale snažíme se ty chyby nezopakovat, některé chyby můžou být znakem, že tohle není to správné. Dělat chyby je lidské, nejsme přeci ROBOTI, abychom byli bezchybní, všechno uměli a znali hned. Jsme pouze lidi, kteří mají city, i když jsou lidé, co je tolik nedavají na jevo, pořád jsou to LIDI! Nemůžeme vrátit čas, to bohužel nejde, není to v našich silách, ale můžeme další dny udělat ještě lepší, ať už předešlý den byl zlý nebo jeden z nejkrásnějších dnů života, musíme si uvědomit, že ten den už se nevrátí, ten den zůstane MINULOSTÍ, a proto, i když ten den byl jeden z nejlepších, musíme si říct, že takový den a o mnoho lepší může být i jiný další. ŽIVOT je tvrdý, ale i krásný. Jsou okamžiky, které nevrátíme, ale zůstanou v našich vzpomínkách. Jsou dny, které by jsme nikdy nevrátili zpět, ale poučí nás a mohou ukázat, že máme city, např.: LÁSKA, je neuvěřitelně složitá, kolikrát opustíme někoho, kdo by pro nás udělal cokoliv, ale my si to neuvědomíme a jdeme dál. Opouštíme lidi, co nás milují, kvůli někomu, kdo nás nikdy milovat nebude. Ale přitom je láska to, co všichni potřebujeme a jednou každý z nás najde toho "pravého"! Nesmíme litovat věcí z minulosti, ačkoliv je to těžké, musíme jít dál a veřit, že další den bude jeden z nejlepších dnů v životě. Hodně věci v tvém životě už nevrátíš zpět, ale můžeš ukázat, že jsi lepší než tvá minulost, můžeš druhým ukázat, že i když jsi spadl, dokážeš vstát, že ty na to máš, jen tomu musíš uvěřit, je jen na tobě, jak se postavíš ke svému životu, a jak s nim naložíš a jestli ho jen budeš přežívat, nebo si ho užívat! SMILE, life is beautiful!:)


Projekt - 7

22. srpna 2013 v 10:04 | Nikol |  Projekt 10
-Úplně jsem zapomněla na projekt, takže po dlouhé době zase splním další bod PROJEKTU 10.

Co si o sobě myslím? Jsem se sebou spokojená? Co bych na sobě změnila?
-Je těžké psát, co si o sobě myslím. Ale myslím, že jsem velice tvrdohlavá, milá, cílevědomá, velice aktivní, trochu blázen, ale kdo ne. A jsem strašný SHOPAHOLIC♥. Strašně ráda nakupuju, miluji boty a náušnice, náramky prostě šperky. Jo a zbožnuju BLONĎÁKY/s dobrýma botama/se zelenýma nebo modrýma očima/ ♥

-Spokojená? Jak v čem, jsem hlavně nespokojená s některými svými vlastnostmi, např.: až moc věřím lidem a moc odpouštím, jsem tvrdohlavá apod. A taky nejsem spokojená se svou postavou. Ale to snad zvládnu zlepšit, musím si věřit! Nicméně některé věci na sobě ráda mám, třeba moje oči, jsem ráda, že mám zrovna zelené oči. Nehci se moc rozepisovat, určitě by toho skvělého na mě bylo dost, ne dělám si srandu :D, takže zhruba jsem se sebou spokojená asi takhle:
POVAHA: 77%
POSTAVA: 35%
VLASY: 86%
OČI: 99%
NOS: 50%
CELKOVÝ PRŮMĚR: 69,4%

-Ráda bych asi změnila některé mé povahy, např.: tvrdohlavost, nadměrné odpouštěné apod., jenže je to velice těžké a bojuji se svou povahou celý život, ale někdy je ta tvrdohlavost dobrá a odpouštění taky, protože někdy ten člověk vážně za druhou i třetí šanci stojí. Taky bych ráda změnila svou postavu, začnu na tom pracovat. :)
..Facebook

PS:možná začnu psát i články o mém hubnutí, protože to asi začnu brát sakra vážně! :)
Nikol

My wishlist

21. srpna 2013 v 16:12 | Nikol |  Ostatní
-Rozhodla jsem si taky udělat svůj wishlist, nebo-li seznam přání, které si chci koupit, případně dostat v nejbližší době. Určitě toho je více, ale tohle chci asi nejvíc. :)


1. Bílé nízké conversky - myslím, že se hodí k dosti kombinacím oblečení.
2. Štětce - ať už na makeup, pudr, prostě celkově potřebuji štětce.
3. BB cream - jelikož ještě nevím jaký, tak jsem tam nedala přímo obrázek určitého BB creamu.
4. Mašli do vlasů - viděla jsem ji u dosti youtuberek a strašně se mi líbí.
5. Zlaté hodinky - myslím, že zlaté hodinky jsou skvělý doplněk.
6. Džíny - ráda bych se koukla po nových džínech, co si budeme povídat, oblečení nikdy není dost.
7. Linky ve fixu - strašně ráda bych vyzkoušela zrovna ty od AVONU
(mimochodem tu fotku mám z tohodle skvělého blogu, jelikož jsem jinde nemohla najít fotku těhle linek)

A jaký by byl tvůj wishlist? Určitě mi napište do komentářů, co byste chtěli právě vy.
Nikol

Co dělám, když je venku takhle škaredě?

20. srpna 2013 v 18:01 | Nikol |  Diary
-Někdy se hold sluníčko rozhodne dát si pauzu, jako třeba dneska a zítra má prý taky volno. Hm, nálada je taková unavená a moc se vám nechce ven, však to znáte ne? Ačkoliv jsem člověk s energií návic, tak i já někdy potřebuju klid a relax. A co dělám já, když je takhle zataženo, prší, ... ? Koukněte na celý článek :) ↓
Untitled | via TumblrTornei-me insano | via Tumblr

Odpovědi na otázky

18. srpna 2013 v 20:49 | Nikol |  Ostatní
Ahojtee:)
Dneska jsem se rozhodla odpovědět na vaše otázky, takže koukněte na celý článek a tam najdete odpovědi na vaše dotazy.
*Fotka ráno a fotka před odchodem ven :D a mimochodem, ty fotky jsou včerejší :D


Máte otázky?

14. srpna 2013 v 19:19 | Nikol |  Ostatní
Ahojte
-Rozhodla jsem se, že udělám článek s názvem "máte otázky?" Pod tenhle článek mi můžete psát otázky ohledně mě, módy, líčení apod. Doufám, že bude na co odpovídat. Moc ráda vám zodpovím vaše otázky v dalším článku. Jen prosím ne nějaké sprostě dotazy, snad chápete, co tím myslím.(:D) A klidně mějte i více dotazů.

LOVE YOU, bye♥

Důležitý článek

12. srpna 2013 v 13:51 | Nikol |  Diary
Ahoj
-Tohle je takový článek, kdy vám chci oznámit, že se tak trošku mění přístup k mému blogu a to snad jen k tomu dobrému. První důležitou zprávou je, že si měním přezdívku nebo něco takového z NICOOL na NIKOL. A tohle je jen začátek, ale nebojte se. :DD Strašně ráda čtu norské, ale nejen norské i české a slovenské blogy a tak jsem se rozhodla pro menší změnu. Pořád se budu věnovat módě, líčení, nehtům apod., jen bych do toho chtěla ještě více zapojit sebe, přidávat více vlastních fotek, zkušenosti apod. Neříkám, že sem nebudu dávat různé obrázky a videa, které nebudou moje, jen chci do toho zapojit více sebe. :) Doufám, že to blogu jenom prospěje! Ráda bych sem dávala fotky apod. mých nákůpů, klidně i snídaně (:D), mých letních a školních dnů, taky třeba mé ličení apod. Někdy taky uvažuju o videích, ale to by nebylo asi pro mě, já se spíše budu držet článku, ale člověk nikdy neví. Nechám si affs, které mě obíhají a dále je budu obíhat, ale dál už asi nebudu přibírat, jedině, že by se mi ten blog na tolik líbil, že bych si ho do oblíbených prostě dát musela. Taky bych ráda dělala recenze atd. Doufám, že ten blog bude pak takový "útulnější", když to budou především mě věci. Rozhodla jsem se taky, že změním dess a chystám se i změnit popisky, prostě takovou přeměnu blogu chystám (možná už dneska :D). A nakonec bych chtěla napsat, že jsem strašně ráda, že navštěvujete můj blog, děkuji.♥

+pár otázek (DOUFÁM, ŽE MI ASPOŇ NĚKDO NA PÁR Z NICH ODPOVÍTE)
-Chtěli byste článek, pod který by jste napsali své otázky ohledně módy, líčení, mě, ..., apod. a já pak v jiném článku na ně odpověděla ?
-Jakého výrobku byste rádi uvítali recenzi?
-Nevadí vám, že nastolo několik změn na blogu?

S LÁSKOU NIKOL♥

I LOVE SUMMER! ♥ / DIY + filmyy

2. srpna 2013 v 10:22 | Nicool |  DIY
*Ahoj, tak co, jak trávíte letní dny?
(5) summer | Tumblr