Květen 2013

Zamyšlení...:)

29. května 2013 v 18:26 | Nicool |  Diary
-Do jednoho článku mi jeden admin z jedné stránky napsal takový komentář, který není zrovna extrémně faajn. Ale když se nad tím zamyslím, je mi ho/ jí tak akorát líto a zároveň jí/mu chci poděkovat za nápad na článek! :)

-Lidi, kteří dokáží pouze odsuzovat, nenávidět, svádět vinu na druhé, nadávat apod., právě těm lidem bylo většinou nejvíce ubližováno, protože jinak bych nechápala, jak může někdo být takový. Nebo je ten člověk až tak zlý nebo snad závistivý? Nechápu proč to dělají, jelikož jsem se do takové situace snad ještě nedostala. Neříkám, že bych snad nikdy nezáviděla ani maličkost, ale je to ta zdravá závist, kdy si pak uvědomím, že to jednou můžu sama mít nebo to nepotřebuji nebo se bez toho obejdu. Nechci to zakřiknout (klepu), ale já sama žiju skvěle, není mi ubližováno, mám to, co potřebuji a ještě víc. Jenže každý to skvělé zázemí a mnoho dalšího nemá. Což chápu, jenže proč nebýt lepší a když už vám život chystá překážky, proč se je nepokusit zdolat? PROČ? Vždy je nějaká možnost, jak to zvládnout. Možná jsem až někdy velký optimista, ale co se o to aspoň nepokusit? Jo říkate si: NEDOKÁŽU TO, NEZVLÁDNU TO, JSEM NA DNĚ a právě to je ta chvíle, kdy si musíte říct: TEĎ JE TŘEBA SE POSTAVIT A ZABOJOVAT! Je vážně zapotřebí být závistivý, zlý člověk, který se snaží na všem a všech vidět jen to špatné? Vážně? Ale pokud to někomu vyhovuje...Myslím, že je zapotřebí trošku si věřit a doufat a hlavně nikdy neztrácet naději! Věřím, že každý může být lepším člověkem i přes všechno, co se stalo, protože se najdou i takoví lidé, kteří vám pomůžou a podrží vás!
NEZAPOMÍNEJ:NEVZDÁVEJ TO!VĚŘ SI!DOUFEJ!POMÁHEJ DRUHÝM! A SNAŽ SE VŽDY O TO LEPŠÍ, PROTOŽE I TA NEJHORŠÍ MINUTA MÁ JENOM 60 SEKUND! :)

Pac a pusu, pac a pusu
VAŠE SUPER NICOOL♥

Něco jako šamankaa ;D

16. května 2013 v 18:42 | Nicool |  Diary
~Čaukyy. Ano vím, že teď tak trošku blog zanedbávám a mrzí mě to,ale vážně to časově moc nedávám. Ve škole je toho teď tolik, že nevím do čeho se mám pustit dříve a ještě ke všemu mi jde o dobré vysvědčení, jelikož se bere na střední školy. Vážně báájo. :PP Nicméně jsem si dneska udělala čas a snad ho teď budu mít více (no i když nevím :P), protože máme zítra ve škole KONFERENCI A DEN ZEMĚ tak se neučíme a já se dneska nemusím učit a stresovat se. I když vlastně právě teď jsem chystala kostým něco jako šamanky(HAHA! prýý šamanka :D no jasně,,,,spíš indiánka) na přivolání deště, jelikož budu zítra tančit, zpívat a moderovat. :D MUHEHE! :DDD Takže vám sem dám animku. MUCQ :-**

Pac a pusu, pac a pusu
VAŠE SUPER NICOOL♥

Moje abeceda ~G~

5. května 2013 v 14:36 | Nicool |  Moje abeceda
~Gabka
Takhle se jmenuje moje kamarádka, se kterou jsem strávila dětství. Už od malička jsme si rozumněli a měli se rády. Bydleli jsme a do teď bydlíme vedle sebe. Každý den jsme na sebe zvonili a chodili si před barák hrát. Když jsme už byli straší jezdívali jsme na výlety na kolech, chidili k řece bylo to super! Dokonce jsme spolu byli i v Itálii. Na tu dovolenou snad nikdy nezapomenu. Tolik zážitků, co s Gabkou mám už snad může převažovat jen malá hrstka lidí. Postupem času jsme ale neměli tolik času a nechodili jsme tolik ven a neprožívali všechno společně. Teď už sice nejsme BEST FRIENDS, ale máme se rády a občas spolu zajdeme ven a zůstali jsme i tak kamárdky s kupou zážitků. :)
Large

~GOSSIP GIRL
Serial, který byl a bude pro mě vždy TOP. Většinou jsem se na seriály moc nekoukala, protože jendou se nekouknete a už nevíte, o co kračí. Ale GOSSIP GIRL mě zaujal natolik, že jsem museli vidět každý díl. Ze začátku jsem jen třeba náhodně zapla TV a viděla jsme nějaký den díl, ale pak mě to zaujala natoli, že jsme musela vidět každičký díl. Prostě je to TOP seriál!
Large

Pac a pusu, pac a pusu
VAŠE SUPER NICOOL♥